BEAR CLAW - REVOLUCE V SEBEOBRANĚ ŽEN

KLIKNI NA OBRÁZEK, PŘEJDEŠ NA VIDEO

Publikace se jmenuje  "BEAR CLAW – REVOLUCE V SEBEOBRANĚ ŽEN"  a jak sám název napovídá, je zaměřena na bezpečnost příslušnic něžného pohlaví. Čtenářky se v ní dozví nejen jak používat malý, skladný a nenápadný záchranářský nožík, nazvaný podle svého tvaru Bear Claw, nebo-li  "medvědí dráp", ale především jak se vyhnout situacím, v nichž už je jeho použití nezbytné.
 

Kromě sebeobrany medvědím drápem jsou v knížce popsány zbůsoby včasné reakce na nebezpečí ze strany násilníka, je zde vysvětleno jak se bránit pomocí  improvizovaných zbraní  a nahodilých předmětů a pomocí útoků na citlivá místa na útočníkově těle - především na oči a nos. Pozornost je věnována obraně pomocí hlasu, je zde vysvětleno jak postavit překážku mezi sebe a útočníka a jak jí využít, ale především je zde popsán a rozveden celý proces vzniku násilného jednání - od narušení osobní zóny až k přímému fyzickému napadení ženy - a je vysvětleno, jak se v které fázi napadení zachovat. Poslední kapitola knížky je věnována sebeobraně proti přepadení nebo únosu v automobilu.

Doufám, že tato nová publikace sklidí stejný úspěch a uznání, jako předchozí dvě, protože jsem do ní vložil veškeré svoje znalosti a upřímně a bez obalu popsal, co musí žena nezbytně učinit pro to, aby zůstala naživu v situaci, kdy je vystavena zvůli a násilí ze strany nějaké sadistické zrůdy. Pro ilustraci, aby každá čtenářka pochopila, s jakými hrůzami se může setkat, jsem do textu vložil skutečné příběhy, které se udály různým ženám na různých místech v ČR.

Chci zde apelovat především na vás muže, kteří jste manželi, partnery, otci nebo bratry, abyste tuto knížku vašim ženám, družkám, dcerám a sestrám koupili.

Mám zkušenost, že ženy mají daleko větší tendenci, než muži, podceňovat případná rizika a nebezpečí. Také použití násilí, byť v sebeobraně, bývá pro ženy daleko větším oříškem než pro muže. Proto je na nás, mužích, abychom svoje milované ženy a dívky ochránili.

Pro případ, že v okamžilu jejich ohrožení nebudeme nablízku, měli bychom se předem postarat, aby byly vybaveny takovými znalostmi a prostředky, které jim umožní co nejlépe z nebezpečí vyváznout.

Všem dívkám a ženám ze srdce přeji, aby znalosti, v této knize obsažené, nemusely nikdy v životě potřebovat. Ale v případě, že by je potřebovaly, jim stejně upřímně a z celého srdce přeji, aby je všechny bezezbytku využily co nejlépe a uchránily si tím svoje zdraví i život         

 

      

Nezapomeňte si prohlédnout instruktážní videa o sebeobraně pomocí záchranářského nože Bear Claw a o způsobech jeho nošení. Videa naleznete na této stránce dole.     

          

CENA KNIHY "Bear Claw – revoluce v sebeobraně žen" je 250 Kč + poštovné 

 

Poštovné při odeslání DOBÍRKOU činí 120 Kč. Poštovné při PLATBĚ PŘEDEM NA ÚČET činí 65 Kč 

platbu předem na účet výslovně uveďte do své objednávky

Bez upozornění zásilku automaticky posíláme dobírkou!!! 

 

Cena poštovného odpovídá cenovým tarifům České pošty. Za balné nic nepožadujeme.

 

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ - možnost osobního předání v Brně ruším, a to kvůli nevychovaným lidem, kteří nejenže nepřijdou na sjednanou schůzku, ale ani se pak neomluví, a také kvůli lidem, kteří si mě pletou s rozvozem pizzy až k sobě do dílny. Všem slušným zájemcům o osobní předání, a tedy o úsporu poštovného, se tímto omlouvám.

 

OBJEDNÁVKY NA SLOVENSKO – POZOR ZMĚNA!

Objednávky na Slovensko posíláme pouze dobírkou. Je to sice náročné, vyplňovat titěrné kolonky na mezinárodní dobírkové poukázce, ale jinak to nepůjde. Pokud totiž zákazník pošle peníze předem z jiné banky, než z ČSOB, pak platíme poplatek Sapa, který za 15,50 €, odeslaných na naše konto, činí 150 Kč. Tyto nekřesťanské lichvářské poplatky samozřejmě platit nechceme, proto možnost platby převodem na účet rušíme.

Podle posledních informací si Slovenská pošta účtuje nějaké poplatky navíc, snad 5 EUR. Takže pokud si chcete od nás něco objednat, musíte s tím počítat. Je nám to velmi líto, ale nic s tím nenaděláme.

 

Cena knihy, včetně poštovného, je přibližně 18 €

 

SERIÁL O SEBEOBRANĚ PŘEVÁŽNĚ PRO ŽENY (ALE I PRO MUŽE)